Тисовський Роман

Тисовський Роман - Функціонал

– Спецiaлiст з фiзичного виховання та спорту ЛДУФК
– Реабiлiтолог, масажист
– Амбассадор For fit Academy
– Засновник успішного проекту схуднення SuperForma Online

Навчався у кращих тренерів України та Європи, відвідав десятки топових семінарів та воркшопів і постійно вдосконалююсь для Вас.

За 7 рокiв у сфері фітнесу, провів близько 15 тисяч тренувань, допомiг багатьом людям оздоровитися та стати кращою версією себе.

Гасло: Роби те, що любиш, люби те, що робиш – і буде тобі щастя.

Проводжу такі види тренувань: Functional training, HIIT, Total body workout

Про тренування:

Functional training – це сучасний  вид тренування, який використовується для покращення здоров’я та фізичного стану звичайних людей

Тренування полягає в імітації рухів з різною інтенсивністю, кількістю повторів та з різним спортивним знаряддям, виходячи з індивідуальних особливостей кожної людини. Функціональний тренінг є найкращим методом продовження повноцінного здорового життя, корекції фігури, схуднення та позбавлення від існуючих проблем зі здоров’ям.

Здорове, підтягнуте тіло – гарантовано!

HIIT – один з найефективніших методів спалювання жирів.  Коротке інтенсивне тренування дає стимул для тіла, завдяки якому зайвий жир спалюється ще протягом 48 годин після заняття.  Ви врятуєтеся від зайвої ваги.

Формуєте привабливе ТІЛО

Тренування HIIT за короткий час опрацьовує м’язи всього тіла, приводить їх в тонус, зміцнює, збільшує витривалість і силу.  Ваше тіло стає підтягнутим, з привабливим м’язовим рельєфом.

Зміцнює серце

Чергування інтенсивності змінює пульс протягом тренування і зміцнює серцево-судинну систему.  Ви починаєте краще справлятися з навантаженнями на тренуваннях і в повсякденному житті.

Прийшовши до мене на тренування, Ви отримаєте колосальне задоволення від процесу та що найголовніше, бажані результати та покращення здоров’я. Я точно знаю, що Вам необхідно 

Сотні задоволених людей та відгуків, тому підтвердження

Чекаю на тренуванні

Пн.-Ср.-Пт. з 19:00-20:00

Записатись на тренування

Фото з тренувань

Відео з тренувань

Вартість тренувань при наявності клубної картки

Разове тренування 400 грн
Міні-група 2-3 людини 300 грн

Запис за номером