![](https://bastionlviv.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/denj-sihova-bastion-img.jpg)
Вже в цю суботу з 16 до 21 год на площі перед Кінопалацом Довженка відбудеться святкування!
У виступі беруть участь спортсмени та вихованці @bastionlviv а також Президент Федерації натурального бодібілдингу України Давід Біргер, Учасник змагань Арнольда Шварцнегера “Arnold Classik” львівський стронгмен Олег Пилипяк, чемпіон світу з Гирьового спорту Домінюк Михайло, а також львівські федерації армспорту, пауерліфтингу та важкої атлетики.
@bastionlviv буде заряджати спортом всіх гостей свята.
Приєднуйтесь!