Малявська Тетяна

Малявська Тетяна

Тренер з напрямку тренажерний зал та функціональний тренінг, Малявська Тетяна Петрівна, фахівець в галузі фізична культура та спорт, призерка чемпіонату України серед студентів, спортивні досягнення майстер спорту України з важкої атлетики ,стаж роботи 2 роки, брала учать у таких семінарах та тренінгах як функціональний тренінг в групових програмах, тренажерний зал, реабілітація та м’язовий дисбаланс .

Важка атлетика – це складнокординаційний силовий вид спорту , який влючає в себе дві змагальні вправи ( ривок та поштовх) і входить до програми Олімпійських Ігор з часу їх заснування. Також вартує згадати що важка атлетика є дуже базовим видом спорту, тому що саме в ній домінує вибухова сила яку використовують багато спортсменів з інших видів спорту (наприклад: борці, кросфітери  і т.д.) Для ефективного виконання ривка та поштовху потрібні хороші показники гнучкості у суглобах та еластичності зв’язково-м’язевого апарату.

Тому саме цей вид спорту допоможе вам стати сильними, зміцнити м’язовий корсет, покращити поставу, отримати вольовий характер, завжди бути всебічно розвиненим та знайти багато друзів однодумців

Записатись на тренування

Мій інстаграм

Фото з тренувань

Відео з тренувань

Вартість тренувань при наявності клубної картки

Для дітей та підлітків
тренуванння безкоштовні

Дні тренувань

Понеділок - Середа -П'ятниця з 16:00 до 18:00

Запис за номером