Лесько Ігор

Лесько Ігор

Тренер з ММА, Греплінгу та фізичної підготовки.
Напрям – індивідуальні тренування.Чемпіон Ліги Real Fight Promotion -RFP серед професіоналів в ваговій категорії до 70 кг, чемпіон України з панкратіону і греплінгу. МС з панкратіону і греплінгу.  

ГРЕППЛІНГ – офіційно визнаний вид спорту в Україні . Спортивне єдиноборство, яке включає в себе всі види боротьби. В поєдинку , це позиційне маневрування двох спортсменів, де кожен за допомогою захоплень, переворотів , кидків, звалювань , а також задушливих і больових прийомів на руки, ноги, шию, корпус ,намагаються підкорити суперника до здачі поєдинку/чиста перемога/ чи отримати перемогу завдяки набору більшої кількості очок, від опонента. 
Також ГРЕППЛІНГ, являється основною складовою частиною в підготовці спортсмена в змішаних єдиноборствах ММА.

ММА – Змішані бойові мистецтва/ Mixed Martial Arts / офіційно визнаний вид спорту в Україні. Включає в себе різноманітні засоби і способи ведення поєдинку. Основу змішаних бойових мистецтв- складають , як класичні види боротьби , так і Грепплінг, бразильське джиу-джитсу, а також ударна техніка бокс, тайський бокс,кікбоксинг . В Україні до змішаних єдиноборств також належать Pankration, free-fight, mix-fight

Записатись на тренування

Фото з тренувань

Відео з тренувань

Вартість тренувань

Разове тренування 100 грн
Абонемент на місяць 700 грн
Разове персональне від 300 грн

в залежно від складності тренування і підготовки людини

Запис за номером