Кімбірський Юрій

Кімбірський Юрій

Інструктор з Combat Krav Maga Innternational (ізраільської практичної системи самооборони), інструктор 2 рівня з спортивного ножового бою Федерації ножового бою України, інструктор Krav Maga Association, автор системи практичної самооборони «Metod» Street Self Defence.

Навчання та атестація на інструктора Combat Krav Maga Innternational проводилось Head Instructor – Lior Offenbach (Israel).

Навчання та атестація на інструктора з спортивного ножового бою проводилось Головою федерації спортивного ножового бою України – О.Воробьом.

Стаж викладання з 1995 року, постійно приймаю участь в підвищенні кваліфікації з Крав Мага, ножового та паличного бою.

Звання: кандидат у майстри спорту з кікбоксінгу, чорний пояс 1 –ший дан Асоціації Крав Мага України.

Моє гасло – любий нападник боїться болю, Ви повинні нанести стільки болю, щоб нападник відмовився від посягання на Вас.

Організатор та інструктор тематичних семінарів, тренінгів, майстер-класів з Крав Мага та збройових мистецтв для дітей і дорослих. Інструктор військово -патріотичних вишколів.

Викладаю Крав Мага (CKMI). Крав Мага (CKMI) реалістичний, ефективний і швидкий для засвоєння метод самооборони, тренування направленні на вирішення трьох важливих питань сучасної людини – здоров’я, безпека та інтеграція в суспільство. Результатом нашої діяльності є реальні випадки ефективної самооборони учнями а також підвищення впевненості, самооцінки та фізичної витривалості.

В залі з клієнтами ми проводимо групові та індивідуальні тренування, на тренуваннях ми використовуємо лише перевірені та дієві техніки.

Тренуючись зі мною ви швидко зміните свої звички в відношенню до своєї особистої безпеки, отримаєте практичні навички дієвого зупинення нападу та його дострокового завершення. Тренуйтесь з нами в Асоціації Крав Мага, ми даємо реальні навички вуличної самооборони і періодично їх перевіряємо в стрес-тренінгах.

Чекаю на тренуваннях.

Записатись на тренування

Фото з тренувань

Відео з тренувань

Вартість тренувань

Разове тренування 150 грн

з людини + оренда 

Індивідуальні тренування 250 грн

+ оренда

Клубна картка на групові заняття на місяць 700 грн
Групові тренування: понеділок, середа, п’ятниця - 20.00-21.00

Запис за номером