Грабський Тарас

Грабський Тарас

Тренер з ММА, Греплінгу, фізичної підготовки, TRX. Напрям – групові та індивідуальні тренування.

Головний тренер Львівської області серед дітей з панкратіону, синій пояс по бжж, сертифікований спеціаліст по самообороні. Головний суддя Львівської області з панкратіону і греплінгу.

ГРЕППЛІНГ – офіційно визнаний вид спорту в Україні . Спортивне єдиноборство, яке включає в себе всі види боротьби. В поєдинку , це позиційне маневрування двох спортсменів, де кожен за допомогою захоплень, переворотів , кидків, звалювань , а також задушливих і больових прийомів на руки, ноги, шию, корпус ,намагаються підкорити суперника до здачі поєдинку/чиста перемога/ чи отримати перемогу завдяки набору більшої кількості очок, від опонента. 
Також ГРЕППЛІНГ, являється основною складовою частиною в підготовці спортсмена в змішаних єдиноборствах ММА.

ММА – Змішані бойові мистецтва/ Mixed Martial Arts / офіційно визнаний вид спорту в Україні. Включає в себе різноманітні засоби і способи ведення поєдинку. Основу змішаних бойових мистецтв- складають , як класичні види боротьби , так і Грепплінг, бразильське джиу-джитсу, а також ударна техніка бокс, тайський бокс,кікбоксинг . В Україні до змішаних єдиноборств також належать Pankration, free-fight, mix-fight

Понеділок – Середа – П’ятниця

18:00 -19:30 діти 6 – 15 років

19:30-21:00 підлітки 16+

Запис за номером

Фото з тренувань

Відео з тренувань

Запис на тренування: