Аврам Олег

Аврам Олег

Кросфіт  – вид інтенсивних тренувань, які поєднують гімнастику, важку атлетику, біг, веслування і пліометрію.

Що таке кросфіт?

Кросфіт  тренування спрямовані на розвиток таких параметрів, як:

·         витривалість;

·         сила;

·         гнучкість;

·         потужність;

·         швидкість;

·         координація;

·         спритність;

·         рівновага і точність;

·         працездатність серцево-судинної системи.

Основні принципи кросфіту:

·         Різноманітність – крос фіт включає велику кількість вправ і кілька варіантів організації тренувань. За рахунок цього досягається максимальне навантаження різних груп м’язів, а заняття не стають нудною рутиною.

·         Висока інтенсивність – тренування побудовані таким чином, щоб отримати максимальний ефект за мінімальну кількість часу.

·         Масштабованість – кросфіт вправи і тренування можна модифікувати в залежності від рівня фізичної підготовки і наявного інвентарю.

·         Використання функціональних вправ – під час виконання таких вправ м’язи працюють і рухаються фізіологічним чином, не виникає зайвої напруги в суглобах і хребті, зменшується ймовірність травм.

Кросфіт тренування включають три типи фізичних навантажень:

 

·         Метаболічні або кардіо (M) – біг, сесія на велотренажері, веслування на тренажері, стрибки на скакалці, плавання і т.д.

·         Гімнастичні (Г) – присідання, віджимання від підлоги, сіт-апи, виходи на кільцях, підтягування, стійка і ходьба на руках, вихід на перекладині, віджимання на брусах, лазіння по канату і т.д.

·         Силові або важка атлетика (Т) – важкоатлетичні поштовх і ривок, станова тяга, махи гирею, швунг, силове взяття на груди, присідання зі штангою і т.д.

Фото з тренувань

Відео з тренувань

Вартість тренувань

Разове заняття в групі 150 грн
Місяць тренувань в групі 800 грн

Запис за номером